Araree etui Aero Frame iPhone 15 / 14 / 13 6.1" przeźroczysty-czarny/clear black AR20-01828D
Delivered between Fri, 22.5. and Sat, 23.5.
More than 10 pieces in stock at supplier
Free shipping starting at 30,–
Product details
- Made from durable PC material for optimal protection
- Precise design for easy access to buttons and ports
- Transparent design that emphasizes the original look of the iPhone.
Mobile phone case type | Backcover |
Item number | 42132367 |
Manufacturer | Araree |
Category | Mobile phone covers |
Manufacturer No. | AR20-01828D |
Release date | 15.1.2024 |
Colour | Transparent |
Exact colour description | clear black |
Material group | Metal |
Material | Metal, PC |
Compatible brand | Apple |
Suitable model | Apple iPhone 13, Apple iPhone 14, Apple iPhone 15 |
CO₂ emissions | 0,76 kg |
Items per sales unit | 1 pcs. |
Length | 90 mm |
Width | 20 mm |
Height | 195 mm |