Your data. Your choice.

If you select «Essential cookies only», we’ll use cookies and similar technologies to collect information about your device and how you use our website. We need this information to allow you to log in securely and use basic functions such as the shopping cart.

By accepting all cookies, you’re allowing us to use this data to show you personalised offers, improve our website, and display targeted adverts on our website and on other websites or apps. Some data may also be shared with third parties and advertising partners as part of this process.

More products in our range

Show all
DS Sim Sensitive Hair Serum 50 ml (50 ml)
EUR27,65 EUR553,–/1l

DS Sim Sensitive Hair Serum 50 ml

50 ml

Lee Stafford For The Love Of Curls Serum Lotion (100 ml)
EUR20,03 EUR200,30/1l

Lee Stafford For The Love Of Curls Serum Lotion

100 ml


Olaplex No.7 Bonding Oil
EUR24,60 EUR820,–/1l

Olaplex No.7 Bonding Oil


ghd sleek talker (95 ml)
EUR24,89 EUR262,–/1l

ghd sleek talker

95 ml


Vichy Dercos Aminexil Clinical R.E.G.E.N. (90 ml)
−10%
EUR51,74 was EUR57,50 EUR574,89/1l

Vichy Dercos Aminexil Clinical R.E.G.E.N.

90 ml


Eveline Hair 2 Love 8In1 Hair Oil 110Ml (110 ml)
−18%
only 1 piece on sale
EUR4,95 was EUR6,07 EUR45,–/1l

Eveline Hair 2 Love 8In1 Hair Oil 110Ml

110 ml


Nanoil Castor oil (50 ml)
EUR22,10 EUR442,–/1l

Nanoil Castor oil

50 ml


Alcina Nutri Shine (50 ml)
EUR21,04 EUR420,80/1l

Alcina Nutri Shine

50 ml


Lakmé Teknia Deep Care (100 ml)
EUR15,14 EUR151,40/1l

Lakmé Teknia Deep Care

100 ml


Giovanni Frizz Be Gone (81 ml)
Quantity discount
EUR14,90 EUR183,95/1l

Giovanni Frizz Be Gone

81 ml


Revivre Alta Structa (200 ml)
−10%
EUR44,82 was EUR49,96 EUR224,10/1l

Revivre Alta Structa

200 ml


Revox Organic Argan Oil 100% Pure Cold Pressed for Face, Body, Hair (30 ml)
−7%
EUR16,78 was EUR18,08 EUR559,33/1l

Revox Organic Argan Oil 100% Pure Cold Pressed for Face, Body, Hair

30 ml


Curly Hair Oil Elixir 100ml (100 ml)
EUR24,37 EUR243,70/1l

Curly Hair Oil Elixir 100ml

100 ml


Sebastian Professional Dark Oil Thermal Protector Serum 140ml (140 ml)
−10%
EUR34,64 was EUR38,57 EUR247,43/1l

Sebastian Professional Dark Oil Thermal Protector Serum 140ml

140 ml


John Frieda Frizz Ease Dream Curls Nourishing Hair Oil (100 ml)
−8%
EUR22,06 was EUR23,87 EUR220,60/1l

John Frieda Frizz Ease Dream Curls Nourishing Hair Oil

100 ml