Your data. Your choice.

If you select «Essential cookies only», we’ll use cookies and similar technologies to collect information about your device and how you use our website. We need this information to allow you to log in securely and use basic functions such as the shopping cart.

By accepting all cookies, you’re allowing us to use this data to show you personalised offers, improve our website, and display targeted adverts on our website and on other websites or apps. Some data may also be shared with third parties and advertising partners as part of this process.

More products in our range

Show all
Hair Biology Anti-Frizz & Illuminate (160 ml)
Quantity discount
EUR5,09 per piece for 2 units EUR31,81/1l

Hair Biology Anti-Frizz & Illuminate

160 ml

Keratin Complex St Treatment 89Ml (89 ml)
EUR24,90 EUR279,78/1l

Keratin Complex St Treatment 89Ml

89 ml


NAK Hair Masca nuantatoare Signature Orange Copper, 265ml (265 ml)
−27%
only 1 piece on sale
EUR10,40 was EUR14,31 EUR39,24/1l

NAK Hair Masca nuantatoare Signature Orange Copper, 265ml

265 ml


Alfaparf Semi di Lino Smooth
EUR14,50 EUR116,–/1l

Alfaparf Semi di Lino Smooth


Rene Furterer Sublime Shea Nutrient
−13%
EUR25,89 was EUR29,71 EUR258,90/1l

Rene Furterer Sublime Shea Nutrient


Aveda Botanical Repair
EUR34,61 EUR346,10/1l

Aveda Botanical Repair


Head & Shoulders DERMAXPRO Revitaliser (145 ml)
Quantity discount
EUR6,95 per piece for 2 units EUR47,94/1l

Head & Shoulders DERMAXPRO Revitaliser

145 ml


Schwarzkopf Fibre Clinix - Fine Treatment (500 ml)
EUR78,90 EUR157,80/1l

Schwarzkopf Fibre Clinix - Fine Treatment

500 ml


Noah 2.6 Anti-Yellow hair mask 250 ml (250 ml)
−25%
EUR16,90 was EUR22,44 EUR67,60/1l

Noah 2.6 Anti-Yellow hair mask 250 ml

250 ml


Paul Mitchell Awapuhi Hydrasoft (236 ml)
EUR35,18 EUR149,06/1l

Paul Mitchell Awapuhi Hydrasoft

236 ml


HS Milano Perfect Curl Hydrating Mask
EUR16,90 EUR16,90/1l

HS Milano Perfect Curl Hydrating Mask


HS Milano No Frizz Anti-Frizz Mask (1000 ml)
EUR16,90 EUR16,90/1l

HS Milano No Frizz Anti-Frizz Mask

1000 ml


HS Milano Perfect Keratin 10 In 1 Regenerating Mask (150 ml)
Quantity discount
EUR13,08 per piece for 2 units EUR87,20/1l

HS Milano Perfect Keratin 10 In 1 Regenerating Mask

150 ml


Artego Art Lola Your Beauty Colour Mask Sun 200ml (200 ml)
Quantity discount
EUR9,25 per piece for 2 units EUR46,25/1l

Artego Art Lola Your Beauty Colour Mask Sun 200ml

200 ml


Abril Et Nature Neutral Mask 1000ml (1000 ml)
−8%
EUR55,35 was EUR60,15 EUR55,35/1l

Abril Et Nature Neutral Mask 1000ml

1000 ml