Your data. Your choice.

If you select «Essential cookies only», we’ll use cookies and similar technologies to collect information about your device and how you use our website. We need this information to allow you to log in securely and use basic functions such as the shopping cart.

By accepting all cookies, you’re allowing us to use this data to show you personalised offers, improve our website, and display targeted adverts on our website and on other websites or apps. Some data may also be shared with third parties and advertising partners as part of this process.

Clearance: Lip balms

More products in our range

Show all
Clinique Chubby Stick (Lip balm, 3 ml)
EUR18,38 EUR6126,67/1l

Clinique Chubby Stick

Lip balm, 3 ml

Vaseline Queen Bee (Lip balm)
Quantity discount
EUR4,11 per piece for 4 units

Vaseline Queen Bee

Lip balm


Rodial - Lip Oil (Lip oil, 4 ml)
EUR27,30 EUR6825,–/1l

Rodial - Lip Oil

Lip oil, 4 ml


Bayer HealthCare Bepanthol Lipstick O Fs (Lip Care Stick)
EUR9,60

Bayer HealthCare Bepanthol Lipstick O Fs

Lip Care Stick


Clarins - 28 ROSY GRACE NEW SETTEMBRE 2025 7 ML (Lip oil, 7 ml)
EUR34,16 EUR4880,–/1l

Clarins - 28 ROSY GRACE NEW SETTEMBRE 2025 7 ML

Lip oil, 7 ml


Orlane Magnificent Lip Balm (Lip balm, 15 ml)
EUR36,75 EUR2450,–/1l

Orlane Magnificent Lip Balm

Lip balm, 15 ml


Laneige - Lip Sleeping Mask Peach Iced Tea (Lip balm, 20 ml)
−9%
EUR25,26 was EUR27,70 EUR1263,–/1l

Laneige - Lip Sleeping Mask Peach Iced Tea

Lip balm, 20 ml


Blistex Medplus (Lip Care Stick, 4.25 g)
EUR9,85

Blistex Medplus

Lip Care Stick, 4.25 g


Kneipp Lip Care EXTRA CARE (Lip balm, Lip care set, 4.70 ml)
EUR10,82 EUR2302,13/1l

Kneipp Lip Care EXTRA CARE

Lip balm, Lip care set, 4.70 ml


Remmele Balsam Stift SF20 (Lip Care Stick, 4.80 g)
EUR11,60

Remmele Balsam Stift SF20

Lip Care Stick, 4.80 g


Sensuva X On The Lips (Lip balm, 2 ml)
EUR22,25 EUR11 125,–/1l

Sensuva X On The Lips

Lip balm, 2 ml


Dr. Theiss Olive Oil Lip Cream (10 ml)
EUR9,04 EUR904,–/1l

Dr. Theiss Olive Oil Lip Cream

10 ml


Resana LABCOW Ointment, 100 ml SAL (Lip care set, 100 ml)
EUR19,96 EUR199,60/1l

Resana LABCOW Ointment, 100 ml SAL

Lip care set, 100 ml


Lindesa UV 20 Lipstick, 1 pc. (Lip Care Stick)
EUR8,29

Lindesa UV 20 Lipstick, 1 pc.

Lip Care Stick


Taoasis Teebaum Lippen Pflegestift (Lip Care Stick, 15 g)
EUR9,–

Taoasis Teebaum Lippen Pflegestift

Lip Care Stick, 15 g